CIASTECZKA
W ramach witryny stosujemy cookies w celu świadczenia usług. Korzystanie z witryny wiąże się z akceptacją
Polityki Prywatności.

Zgadzam się

Poznaj PaneleDrzwi.pl

Istniejemy na rynku od 2020 roku. Jesteśmy nowoczesnym portalem z branży ulepszenia domów i mieszkań. Jesteśmy liderem przedstawiania oferty z zakresu drzwi, paneli, podkładów, listew i związanych z nimi dodatków. Nasz portal kształtuje wizerunek całej branży oraz ma wpływ na realny wybór konsumentów.

Grupa IRIO

Jesteśmy częścią Grupy IRIO. Jest to projekt zrzeszający specjalistów z różnych dziedzin, a mający na celu polepszenie warunków egzystowania w miejscu, w którym się znajdujesz. Zaangażowane w ten projekt są zarówno firmy, fundacje jak i prywatne osoby. Razem sprawiamy, że jutro staje się lepsze. Razem sprawiamy, że dom w którym mieszkasz może być dla Ciebie powodem do dumy. Razem sprawiamy, że wykorzystujesz swój czas, energie i pracę w sposób najbardziej dla siebie korzystny.

Profesjonalna porada

Nasi specjaliście z chęcią pomogą Państwu przygotować prawidłowy zakup dla Państwa domu. Doradzą w sprawie samych drzwi, ale również i futryn, sposobu montażu, doboru klamki, listew maskujących oraz tajników budowlanych. Specjalizujemy się również w doborze paneli, odpowiednich listew i kątowników, folii i podkładów lub samych specjalistycznych podkładów.

Co otrzymuje klient?

Klient korzystający z naszej usługi doradczej otrzymuje w pełni przygotowany operat z informacją techniczną na temat danego produktu. Operat zawiera przykładowe ceny, na dany okres, dotyczące danego produktu w danym sklepie. Operat zawiera również informacje o czasie zamówienia, zakupu oraz ewentualnego montażu.

Katalog produktów

Profesjonalnie przygotowany katalog produktów, który ma przybliżyć klientowi w sposób jasny i trwały zalety produktów. Katalog zbudowany jest z myślą o osobach, które w branży drzwi i paneli nie mają żadnej lub mają minimalną wiedzę. Dlatego zawsze przy produkcie jest jego opis, z wytycznymi technicznymi i ewentualnymi uwagami.

Słowo specjalisty

Zawsze poniżej opisu produktu jest słowo specjalisty, które jest ukierunkowane ku osobom, które zajmują się montażem. Jest to też informacja dla bardziej samodzielnych klientów, którzy uznali, że są gotowi do podjęcia się samodzielnego montażu.